МЕТОЮ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Є ІНФОРМУВАННЯ ВАС ПРО ТЕ, ЯК МИ БУДЕМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, ОТРИМАНІ НАМИ ВІД ВАС ЧЕРЕЗ САЙТ HTTPS://flura.kiev.ua/. БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНФОРМАЦІЄЮ, ПЕРШ НІЖ ПРОДОВЖИТИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ. ВІДВІДУЮЧИ НАШ САЙТ, ВИ ЗОБОВ’ЯЗУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ДІЮЧОЇ ПОЛІТИКИ  ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ЇЇ УМОВАМИ.

КОРИСТУЮЧИСЬ ПОСЛУГАМИ ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРIВ НА САЙТІ БРЕНДУ “FURANET” (ДАЛІ БРЕНД), КОРИСТУВАЧ (ДАЛІ КЛІЄНТ) ВИСЛОВЛЮЄ СВОЮ ЗГОДУ З ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

КЛІЄНТ БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОНОВЛЕНОЮ ВЕРСІЄЮ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ВІДПОВІДНО ДО ЯКОЇ РЕГУЛЮЮТЬСЯ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ.

ОСНОВНІ ПУНКТИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ:

1. БРЕНД ЗБИРАЄ ДЕЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОРИСТУВАЧА, ЩО НОСИТЬ ОСОБИСТИЙ ХАРАКТЕР, ПРОТЕ КОРИСТУВАЧ САМ РОЗПОРЯДЖАЄТЬСЯ ТИМ, В ЯКОМУ ОБСЯЗІ ЇЇ НАДАТИ.

2. БРЕНД ЗОБОВ’ЯЗУЄТЬСЯ НЕ ПРОДАВАТИ І НЕ НАДАВАТИ ОСОБИСТІ ДАНІ КЛІЄНТА ТРЕТІМ ОСОБАМ НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН, КРІМ ВИПАДКІВ, КОЛИ ЦЕ ПРЯМО МОЖЕ ВИМАГАТИ ЗАКОНОДАВСТВО (НАПРИКЛАД, ЗА ЗАПИТОМ СУДУ).

3. БРЕНД МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ КЛІЄНТА ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НИМ З МЕТОЮ КОМЕРЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, НОВИН, А ТАКОЖ ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО СТАНОВИТЬ ІНТЕРЕС ДЛЯ КЛІЄНТА.

ЗБІРАЮЧИ ІНФОРМАЦІЮ ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ДЕЯКИХ ПОСЛУГ БРЕНДУ, НАПРИКЛАД, ЗАМОВЛЕННІ ТОВАРІВ, БРЕНД ПРОПОНУЄ КЛІЄНТОВИ НАДАТИ ПЕВНУ ІНФОРМАЦІЮ ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ. РІШЕННЯ ПРО КОРИСТУВАННЯ ПОДІБНИМИ ПОСЛУГАМИ АБО ВІДМОВУ ВІД НИХ ПРИЙМАЄТЬСЯ КЛІЄНТОМ. У РАЗІ, ЯКЩО КЛІЄНТ ЗАХОЧЕ СКОРИСТАТИСЯ ЦИМИ ПОСЛУГАМИ, БРЕНД МОЖЕ ПОПРОСИТИ ЙОГО НАДАТИ ОСОБИСТІ ДАНІ, НАПРИКЛАД, ІМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ, АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ, НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА ІНШУ ІНФОРМАЦІЮ, ЩО ІДЕНТИФІКУЄ КЛІЄНТА.

БРЕНД МОЖЕ ЗБИРАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КЛІЄНТА ЩО НОСИТЬ ОСОБИСТИЙ ХАРАКТЕР, З МЕТОЮ ДОПОМОГИ КОРИСТУВАЧЕВІ У ОТРИМАННІ ТІЄЇ ЧИ ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ПОСЛУГ. КОЛИ КОРИСТУВАЧ ВВОДИТЬ СВОЇ ДАНІ, ВОНИ СТАЮТЬ ПОМІТНИМИ ТІЛЬКИ ЙОМУ САМОМУ ТА МЕНЕДЖЕРОВІ БРЕНДА.

ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, КОРИСТУВАЧ НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ НАДАВАТИ БРЕНДУ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА МОЖЕ СПРИЧИНИТИ БУДЬ-ЯКІ НЕЗРУЧНОСТІ. ОДНАК, ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ НЕМОЖЛИВЕ БЕЗ НАДАННЯ ДЕЯКОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ.

З МЕТОЮ ПОЛІПШЕННЯ РОБОТИ САЙТУ БРЕНД ВИКОРИСТОВУЄ COOKIE-ФАЙЛИ ДЛЯ ОБЛІКУ (ЗАПИСУ) ВІДВІДУВАНЬ КЛІЄНТА. СOOKIE – ЦЕ ФАЙЛ НЕВЕЛИКОГО РОЗМІРУ, ЯКИЙ ПЕРЕДАЄТЬСЯ БРАУЗЕРУ КОРИСТУВАЧА ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕБ-СЕРВЕРА І МОЖЕ БУТИ ВПІЗНАНИЙ ТІЛЬКИ ТИМ СЕРВЕРОМ, ЯКИЙ ЙОГО НАДІСЛАВ. ПОДІБНІ ФАЙЛИ НЕМОЖЛИВО ВИКОРИСТОВУВАТИ В ЯКОСТІ ПРОГРАМ АБО ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ВІРУСІВ.

ТЕХНІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІДВІДУВАННЯ КОРИСТУВАЧЕМ САЙТУ ТАКОЖ ЗБИРАЮТЬ ВСТАНОВЛЕНІ НА САЙТІ ЛІЧИЛЬНИКИ СТАТИСТИКИ. ЦЕЙ ВИД ДАНИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ОСОБИСТО ІДЕНТИФІКУВАТИ КЛІЄНТА, ТОБТО ЙОГО АНОНІМНІСТЬ БУДЕ ЗБЕРЕЖЕНА, ЯКЩО ТІЛЬКИ ВІН САМ НЕ НАДАСТЬ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СЕБЕ.

ЯКЩО У КЛІЄНТА СКЛАЛАСЯ ДУМКА, ЩО БРЕНД НЕ ВИКОНАВ СВОЇ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПО ДОТРИМАННЮ ДАНОЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ВІН МОЖЕ НАДІСЛАТИ ЛИСТ ЗІ СКАРГОЮ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ФОРМУ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ.

У ЛИСТІ ПОТРІБНО МАКСИМАЛЬНО ДОКЛАДНО ОПИСАТИ ТЕ, ЯКИМ ЧИНОМ БРЕНД, НА ДУМКУ КЛІЄНТА, ПОРУШИВ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ВСІ СКАРГИ БУДУТЬ РОЗГЛЯНУТІ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ.

ЯКЩО КЛІЄНТ НЕ ЗГОДЕН З ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ТО ЙОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ БРЕНДУ.