Загальні Положення

Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 30 днів. Якщо з моменту покупки минуло 30 днів, ми не можемо запропонувати повне повернення коштів або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також має бути в оригінальній упаковці.

Деякі види товарів не підлягають поверненню. Товари, що швидко псуються, такі як продукти харчування, квіти, газети або журнали, поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо товари інтимного чи санітарного призначення, небезпечні матеріали, легкозаймисті рідини чи гази.

Додаткові товари, що не підлягають поверненню:

  • Подарункові картки та сертифікати
  • Завантажені програмні продукти
  • Деякі товари для здоров’я та особистої гігієни

Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Не надсилайте покупку назад виробнику.

В некоторых ситуациях предоставляется только частичное возмещение:

  • Книга з очевидними ознаками використання.
  • CD, DVD, касети VHS, програмне забезпечення, відеогра, касета або вінілова платівка, які були відкриті.
  • A Будь-який товар не у своєму первісному стані, пошкоджений чи відсутній через причини, не пов’язані з нашою помилкою.
  • AБудь-який товар, повернутий більш ніж за 30 днів після доставки.

Відшкодування

Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити вас про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення чи відхилення вашого відшкодування.

Якщо ваше повернення схвалено, воно буде оброблено і кошти будуть автоматично повернуті на вашу кредитну картку або вихідний спосіб оплати протягом певної кількості днів.

Затримка або Відсутність Повернення

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спершу знову перевірте свій банківський рахунок.

Потім зв’яжіться з компанією, що випустила вашу кредитну картку, оскільки може пройти деякий час, перш ніж ваше повернення буде офіційно відправлено.

Потім зверніться до свого банку. Часто перед оформленням відшкодування потрібно деякий час на обробку.

Якщо ви зробили все це, але досі не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами на адресу {hkfluranet@gmail.com}.

Товари зі знижкою

Повернення можливе лише за товари за звичайною ціною. Товари зі знижкою не підлягають поверненню.

Обмін

Ми замінюємо товари лише у тому випадку, якщо вони несправні чи пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на такий самий товар, надішліть нам лист за адресою {hkfluranet@gmail.com} та надішліть ваш товар за адресою: {вул. Андріївський Узвіз, 22В, Київ 04070, Україна}.

Подарунки

Якщо товар був позначений як подарунок при купівлі та доставці безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму повернення. Після отримання поверненого товару вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Якщо товар не був позначений як подарунок при покупці або дарувальник відправив замовлення собі, щоб передати вам пізніше, ми відправимо відшкодування дарувальнику, і він дізнається про ваше повернення.

Повернення Товару Поштою

Щоб повернути товар, відправте його поштою на адресу: {вул. Андріївський Узвіз, 22В, Київ 04070, Україна}.

Ви несете відповідальність за оплату ваших власних витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахована з відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, необхідний для того, щоб обмінений товар дійшов до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися послугою відстеження доставки або придбати страховку доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо ваш повернутий товар.

Потрібна Допомога??

З питань, пов’язаних із відшкодуванням та поверненням, зв’яжіться з нами за адресою {hkfluranet@gmail.com} .