Дизайнерська Лабораторія Fluranet — українська мережа концепт-сторів, які пропонують Вас психоделічні товари та твори мистецтва, головним джерелом натхення яких є трансова естетика. Заснований у 2000 році парою художників Наталією (“Nita Kravets”) та Сергієм (“H.k. Flurik”), це перший проект, перший psy-shop в Україні. Сьогодні Fluranet — це велика команда однодумців та ком’юніті професіоналів та художників-фрілансерів; майстерня, 5 магазинів в Україні та 2 у Гоа (Індія), де з 2013 року у Fluranet знаходиться зимова резиденція.
Fluranet створює та реалізовує картини і полотна, дизайнерський одяг, аксесуари, іграшки, сувеніри, UV-біжутерію та багато інших об’єктів ручної роботи, що втілюють унікальну авторську інтерпретацію психоделічної транс-культури. Окрім того, Fluranet Lab працюють як дизайнери та декоратори фестивальних майданчиків, клубних заходів і тематичних івентів, реалізуючи їх концепцію додаючи власні візуальні рішення, створюючи масштабні інсталяції, арт-об’єкти, просторову архітектуру і розпис. Проект тісно співпрацює з великою кількістю європейських музичних фестивалів, таких як Boom Festival (Португалія), Ozora (Угорщина), Sonica (Італія), Vibronica Kaleidoscope (Україна), Каледоскоп’я (Україна) Antaris (Німеччина), Sun Festival (Угорщина), Psy-Fi (Нідерланди).
Головне досягнення Fluranet в тому, що постійно розвиваючись нам вдається поєднувати комерційний успіх та повну свободу творчоті, залишатися вірними собі та своім ідеям. Провідну з яких можна описати так: за будь-яких умов тримати зв’язок з внутрішнім космосом, а портал в реальність снів і мрій завжди лишати відкритим. Наповняти кожен день творчістю – наче рибалка, якийщосвітанку виходить на берег океану з сітями, ми виходимо в наш внутрішній психоделічний простір, щоб витягнути з нього неймовірні образи і орнаменти, фантасмагоричих істот, які належать іншій, флюоресцентно яскравій реальності. Щоб зрештою наповнити і розфарбувати цей світ.